EGUNEZ EGUN

Otsailak 26 • Ostirala

17:30

GUGGENHEIM BILBAO MUSEOA

3, 2, 1… ZINEGOAK!

TOPARTE

KEITH HARING: STREET ART BOY

Otsailak 27  • Larunbata

18:00

BILBOROCK

3, 2, 1… ZINEGOAK!

FRAUEN BILDET BANDEN. EINE SPURENSUCHE ZUR GESCHICHTE DER ROTEN ZORA

Otsailak 28 • Igandea

12:00

AUDITORIO AZ

3, 2, 1… ZINEGOAK!

Emanaldi Berezia OHOREZKO SARIA

PETITE FILLE

Martxoak 1 • Astelehena

19:00

ARRIAGA ANTZOKIA

HASIERA EKITALDIA

Martxoak 2 • Asteartea

17:40

ART HOUSE ZINEMA (BILBAOARTE)

Emanaldi bereziak • BRASIL TRANSbertsala

INDIANARA

18:20

GOLEM

KRAK

SAINT-NARCISSE

18:40

GOLEM

FIK

LA LEYENDA NEGRA

Martxoak 3 • Asteazkena

18:00

BILBOROCK

BEGIRADAK: HAURTZAROA ETA NERABEZAROA

18:20

GOLEM

DOK

ANYÁIM TÖRTÉNETE

18:40

GOLEM

FIK

SIBERIA AND HIM

Martxoak 4 • Osteguna

17:40

ART HOUSE ZINEMA (BILBAOARTE)

Emanaldi bereziak • BRASIL TRANSbertsala

BIXA TRAVESTY

18:00

BILBOROCK

BEGIRADAK: EMAKUME ZUZENDARIAK

18:20

GOLEM

DOK

COSAS QUE NO HACEMOS

18:40

GOLEM

KRAK

ENFANT TERRIBLE

Martxoak 5 • Ostirala

18:00

BILBOROCK

BEGIRADAK: LGTBI+ NAGUSIAK

18:20

GOLEM

DOK

CANELA

18:40

GOLEM

KRAK

TIEMPOS DE DESEO

Martxoak 6 • Larunbata

12:00

GOLEM

DOK

ALLTID AMBER

16:30

GOLEM

FIK

LA NAVE DEL OLVIDO

16:30

GOLEM

KRAK

COMETS

18:00

BILBOROCK

BEGIRADAK: DRAG LIFE

19:00

GOLEM

FIK

VALENTINA

19:00

LEKEITIO • IKUSGARRI ARETOA

FIK

VALENTINA

19:00

GOLEM

DOK

LA FABRIQUE DUCONSENTEMENT: REGARDS LESBO-QUEER

Martxoak 7 • Igandea

11:30

GOLEM

KRAK

MON AMOUR

16:30

GOLEM

FIK

KOKON

16:30

GOLEM

FIK

SUK SUK

18:00

BILBOROCK

EUSKAL BEGIRADAK

18:00

LEKEITIO • IKUSGARRI ARETOA

EUSKAL BEGIRADAK

19:00

GOLEM

KRAK

SI C’ÉTAIT DE L’AMOUR

19:00

GOLEM

DOK

MÃES DO DERICK

Martxoak 8 • Astelehena

17:00

BILBOROCK

BEGIRADAK:EMAKUME ZUZENDARIAK

19:15

LEKEITIO • IKUSGARRI ARETOA

BEGIRADAK: EMAKUME ZUZENDARIAK

Martxoak 9 • Asteartea

17:40

ART HOUSE ZINEMA (BILBAOARTE)

Emanaldi Bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

BAMBI

18:00

BILBOROCK

BEGIRADAK: ERRESILIENTZIAK

18:30

CINECLUB FAS

EMANALDI BEREZIA “FAS”

LIMBO

19:00

ONLINE

BILGUNE: “T.R.A.U.M.A”

Martxoak 10 • Asteazkena

10:00

AZKUNA ZENTROA

JORNADAS ZG PRO

17:40

ART HOUSE ZINEMA (BILBAOARTE)

Emanaldi bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

WILD SIDE

18:00

BILBOROCK

BEGIRADAK: LGTBI+ NAGUSIAK

18:30

LA FUNDICIÓN

BILGUNE

SI C’ÉTAIT DE L’AMOUR

Martxoak 11 • Osteguna

17:40

ART HOUSE ZINEMA (BILBAOARTE)

Emanaldi bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

LES VIES DE THÉRÈSE

18:00

BILBOROCK

BEGIRADAK: DRAG LIFE

Martxoak 12 • Ostirala

18:00

BILBOROCK

BEGIRADAK: HAURTZAROA ETA NERABEZAROA

18:00

HIKA ATENEO

BILGUNE

NOLA ESAN / IZAN BOLLERA?

Martxoak 13 • Larunbata

18:00

BILBOROCK

BEGIRADAK: ERRESILIENTZIAK

Martxoak 14 • Igandea

18:00

BILBOROCK

AMAIERA ekitaldia + LA REVOLUCIÓN BAILANDO

Entrada gratuita con invitación, solicitar en gonbidapenak@zinegoak.com, a partir del 7 de marzo.

Martxoak 1  • Astelehena

Emanaldi Bereziak • BRASIL TRANSbertsala

Emanaldi Bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

Martxoak 2 • Asteartea

Emanaldi Bereziak • BRASIL TRANSbertsala

Emanaldi Bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

Martxoak 3 • Asteazkena

Emanaldi Bereziak • BRASIL TRANSbertsala

Emanaldi Bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

Martxoak 4 • Osteguna

Emanaldi Bereziak • BRASIL TRANSbertsala

Emanaldi Bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

Martxoak 5 • Ostirala

FIK

LA LEYENDA NEGRA

DOK

ANYÁIM TÖRTÉNETE

KRAK

SAINT-NARCISSE

Emanaldi Bereziak • BRASIL TRANSbertsala

Emanaldi Bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

Martxoak 6 • Larunbata

FIK

SIBERIA AND HIM

FIK

LA LEYENDA NEGRA

DOK

ANYÁIM TÖRTÉNETE

DOK

COSAS QUE NO HACEMOS

KRAK

SAINT-NARCISSE

KRAK

ENFANT TERRIBLE

Emanaldi Bereziak • BRASIL TRANSversal

Emanaldi Bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

Martxoak 7 • Igandea

FIK

SIBERIA AND HIM

FIK

LA LEYENDA NEGRA

FIK

LA NAVE DEL OLVIDO

DOK

ANYÁIM TÖRTÉNETE

DOK

COSAS QUE NO HACEMOS

KRAK

SAINT-NARCISSE

KRAK

ENFANT TERRIBLE

KRAK

TIEMPO DE DESEO

Emanaldi bereziak • BRASIL TRANSbertsala

Emanaldi bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

Martxoak 8 • Astelehena

FIK

SIBERIA AND HIM

FIK

LA NAVE DEL OLVIDO

DOK

COSAS QUE NO HACEMOS

KRAK

ENFANT TERRIBLE

KRAK

TIEMPO DE DESEO

Emanaldi bereziak • BRASIL TRANSbertsala

Emanaldi bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

Martxoak 9 • Asteartea

FIK

LA NAVE DEL OLVIDO

DOK

ALLTID AMBER

KRAK

კომეტები (COMETS)

KRAK

TIEMPO DE DESEO

Emanaldi bereziak • BRASIL TRANSbertsala

Emanaldi bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

Martxoak 10 • Asteazkena

DOK

ALLTID AMBER

DOK

LA FABRIQUE DU CONSENTEMENT: REGARDS LESBO-QUEER

KRAK

კომეტები (COMETS)

Emanaldi bereziak • BRASIL TRANSbertsala

Emanaldi bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

Martxoak 11 • Osteguna

DOK

ALLTID AMBER

DOK

MÃES DO DERICK

DOK

LA FABRIQUE DU CONSENTEMENT: REGARDS LESBO-QUEER

KRAK

კომეტები (COMETS)

KRAK

SI C’ÉTAIT DE L’AMOUR

Emanaldi bereziak • BRASIL TRANSbertsala

Emanaldi bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

Martxoak 12 • Ostirala

DOK

MÃES DO DERICK

DOK

LA FABRIQUE DU CONSENTEMENT: REGARDS LESBO-QUEER

KRAK

SI C’ÉTAIT DE L’AMOUR

Emanaldi bereziak • BRASIL TRANSbertsala

Emanaldi bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

Martxoak 13 • Larunbata

DOK

MÃES DO DERICK

KRAK

SI C’ÉTAIT DE L’AMOUR

Emanaldi bereziak • BRASIL TRANSbertsala

Emanaldi bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ

Martxoak 14 • Igandea

FIK

Film irabazlea

DOK

Film irabazlea

KRAK

Film irabazlea

Emanaldi bereziak • BRASIL TRANSbertsala

Emanaldi bereziak • SÉBASTIEN LIFSHITZ