banner_web_ZG_2019

¡La programación estará disponible muy pronto!

ARABA

ARTZINIEGA

15 Marzo • 18:00

Udaletxe Zaharra

LAUDIO

6 Marzo • 19:00

Kultura Etxea

BIZKAIA

ABADIÑO

14 Marzo • 19:00

Errota Kultur Etxea

BAKIO

10 Marzo • 18:00

Kultur Etxea

BALMASEDA

12 Marzo • 20:00

Klaret Antzokia

BARAKALDO

21 y 28 Marzo • 19:30

Hala-Dzipo

BASAURI

7 Marzo • 20:00

Sozial Antzokia

BERRIZ

20 Marzo • 19:30

Kultur Etxea

BERMEO

26 y 28 Marzo • 19:30

Nestor Basterretxea Aretoa

DERIO

21 Marzo • 19:00

Gurea Aretoa

GALDAKAO

6 Marzo • 20:00

Torrezabal Kultur Etxea

GETXO

11 Marzo • 18:00 / 26 Marzo • 19:00 / 15 Marzo • 18:00 / 17 Marzo • 18:00

Ludoteka, Romoko kultur etxea, Algortako Gaztelekua y Romoko Gaztelekua

IGORRE

15 Marzo • 20:00

Lasarte Aretoa

LEIOA

12, 13 y 26 Marzo • 19:00 y 2 de Abril • 20:00

Kultur Leioa

LARRABETZU

17 Marzo • 18:00

Hori Bai Gaztetxea

MARKINA-XEMEIN

22 Marzo • 19:30

Uhagon Kulturgunea

MUNGIA

15 Marzo • 19:30

Torrebillela kultur Etxea

PORTUGALETE

7 y 13 Marzo • 18:30

Ballonti

SESTAO

14 Marzo • 19:30

Biblioteca Municipal

SOPELA

15Marzo• 19:30

Kurtzio Kultur Etxea

UGAO

7 Marzo • 11:00/ 12:30

Jane Jauregia

URDUÑA

10 Marzo • 19:00 y 2 de abril • 20:00

Alondegiko Areto Nagusia

ZAMUDIO

15 y 29 Marzo • 19:00

Zamudio Torre

GIPUZKOA

ANOETA

11 Marzo• 19:00

Mikelsagasti Auditorioa

ARRASATE

27 Marzo • 19:00

Kulturate (Areto Nagusia)

AZPEITIA

20 Marzo • 21:00

Sanagustin Kulturgunea

BERGARA

6 Marzo • 20:00

Zabalotegi Aretoa

DEBA

31 Marzo • 19:00

Kultur Elkartea

DONOSTIA

4, 5 y 6 Marzo

Antzoki zaharra

HERNANI

25 Marzo • 19:30

Areto Nagusia

HONDARRIBIA

21 Marzo • 19:00

Kultur Etxea

OIARTZUN

22 Marzo • 19:00

Pleno Aretoa

OÑATI

6 y 13 Marzo • 19:30

Kultur Etxeko Zine Aretoa

TOLOSA

12 Marzo • 19:30

Topic

URNIETA

15 y 22 Marzo • 22:00

Lekaio Kultur Etxea

ZARAUTZ

21 y 22 Marzo • 20:00

Modelo Aretoa

ZIZURKIL

7 Marzo• 19:00

Plazida Otañoko Gela Balioanitza

ZUMAIA

14 y 28 Marzo • 22:00

Aita Mari Zinema